۱ – کد کاربری (هوشمند) صادر شده توسط نرم افزار فقط برای این رایانه قابل استفاده می باشد و در رایانه دیگری قابل استفاده نمی باشد.

۲ – نرم افزار بورس تریدر۲۰ برای استفاده آسان تر و ساده سازی مفاهیم تحلیلی بورس، بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط سایت سازمان بورس محاسبه میگردد و اطلاعات آن نباید به عنوان پیشنهاد سرمایه گذاری در نظر گرفته شود.

۳ – هرگونه تفسیر از اطلاعات ارائه شده در نرم افزار بورس تریدر۲۰ ، بر عهده ی استفاده کننده می باشد. در نتیجه هیچگونه مسئولیتی بابت عملکرد فرد استفاده کننده متوجه تیم بورس تریدر۲۰ نمی باشد.

۴ – سهام پیشنهادی در سبدهای سهام این سایت طبق استراتژیهای اندیکاتورهای سوپرسیگنال و مسترسیگنال معرفی شده اند و ملاک خرید سهم نمی باشند ,برای خرید نمادهای معرفی شده خود نیز مجددا تحلیل و بررسی فرمائید.

۵ – در قسمت تحلیل سهام ,تحلیل های منتشر شده فقط نظر شخصی کاربران می باشد و ملاک خرید نمی باشد ,برای خرید سهام ضمن استفاده از تحلیل کاربران خود نیز زمان ورود و خروج به سهم را کنترل و بررسی نمائید.

۶ – همه تحلیل ها و نظرات ثبت شده کاربران نمایش داده نخواهد شد و تنها نظرات و تحلیل هایی قابل انتشار خواهند بود که شئونات اسلامی و ادبیات فارسی را رعایت کرده و از نظر منطقی و عقلانی قابل پذیرش برای کاربران باشند.

۷ – استفاده از نمودارها و اطلاعات اندیکاتورهای نرم افزار بورس تریدر۲۰ بدون ذکر منبع مجاز نمی باشد.

۸ – هرگونه نظر ,انتقاد ,پیشنهاد و شکایت را از پروفایل کاربری خود بخش ارسال تیکت ارسال فرمائید.